Rubriky
Bůh

Existuje stvořitel vesmíru a života?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, vysokoškoláci dělají amatérské chyby. Následkem je to že dělníci mají blbou náladu, když se vysokoškolákům snaží někdo pomoci v tom aby lidi nechybovali, tak je odmítnut, podívejte se do minulosti třeba na Černobyl, kde došlo k selhání obsluhy atomového reaktoru, takových velikých selhání byli v minulosti člověka miliony! Podle mě je problém v dezinformacích, ti co mají moc vytvářejí dezinformace, a následkem je to že vysokoškoláci dělají amatérské chyby, následkem je; stres, deprese, drogy, prostituce, vandalismus, extremismus, atd. 

Podívejme se třeba na svatou víru v zázraky, kde je stvořitel vesmíru a života, přitom stvořitele nikdo neviděl, a nikdo s ním nikdy nemluvil, existuje vůbec stvořitel vesmíru a života, není to jenom pohádka pro dospělé? Vědecky je potvrzeno že stvořitelem vesmíru a života je evoluční situace, vezměte si vlastnosti jaké má bůh a použijete je na evoluční situaci, najednou poznáte že všechny svaté knihy (Bible, Korán, Bhagavadgíta) jsou jenom ubohé dezinformace, které dělají z lidí hlupáky a tím i chudáky.
 
Moderně bych nazval svaté knihy ubohou reklamou na svaté zázraky. Politika je moderní náboženství ve kterém se pracujícím slibují ekonomické a sociální zázraky po volbách, sliby se slibují a jenom blázni se radují. Já bych zakázal globálně lež a krádež, dáme všem lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy, které zablokují lidem možnost lhát a možnost krást, takto pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, kdo lže a krade, ten se jistě jako hříšník do pekla hrabe.