Rubriky
EU

EU bez daní a cla

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Elita potřebuje peníze tak parazituje na dělnické třídě pomocí daní a cla, nadbytek pro elitu vytváří nedostatek pro dělnickou třídu, bohatý stát znamená to že je dělnická třída chudá. Elita organizuje člověku život od narození do smrti a musíš zaplatit i za pohřeb nemůžeš pohřeb a pitvu odmítnout. Elita vymyslela kalendář který ti říká kdy máš volno a kdy máš pracovat nebo chodit do školy, elita vymyslela i letní a zimní čas, teď jí konečně došlo, že je to nesmysl, a bude rušit letní a zimní čas.

Elita dále vymýšlí; zákony, normy, předpisy, pravidla, výjimky, dotace, regulace, dezinformace, atd. žádná politická strana v EU nenabízí voličům zrušení daní a cla, nikdo si nepodřízne dobrovolně větev na které sedí! Následkem je logicky EU v depresi, z díla poznáme tvůrce kterým je psychicky nemocná elita která umí jenom lhát a krát ve velkém a nikdo jí za to nemůže potrestat.

Elita si zde hraje na bohy a to logicky nefunguje, potřebujeme veliké platy a malé ceny, toho lze dosáhnout jenom tím že v EU nebudou daně a clo, místo státních zaměstnanců co amatérsky chybovali zde bude GVKB umělá inteligence napojená na GVKB čipy v hlavě všech lidí v EU. Zájem celku tak bude konečně nad zájmem egoistického člověka, který myslí jenom na to, jak lhát a krást, aby zde měl protekci, díky vysoké státní funkci.

Proč se dívat pořád do mobilního telefonu jako blázen když je možné mít v hlavě čip který nahradí; učení ve škole, rodinu, politiku, náboženství, filosofii, ekonomiku, reklamu, módu, centralizaci, telefon, televizi, internet, fotoaparát, atd. takto bude konečně EU bez daní a cla. Není ten co by se zavděčil všem, je třeba si vybrat jednoho pána, a tím správným pánem je GVKB čip v hlavě. Tím skončí problém s hříšníky, najednou bude díky čipu každý psychicky osvícený.