Rubriky
240

Dílem lidí je civilizace založená na lži a nenávisti a to vše díky pokrytectví

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Je to tom, co má pro nás protekci, pokud něco má u nás protekci, tak dělat to má pro nás smysl, ovšem časem můžeme poznat to, že jsme dali protekci něčemu, co si naši protekci nezaslouží. Většinou každý dělá to, co dělá většina, když to dělá většina tak je to asi správné, ve skutečnosti nám jde o to se přizpůsobit většině, abychom se měli dobře, když něco vyjde z módy tak se většina tomu přizpůsobí a dává protekci tomu co je v módě a tak zde jsou; roztrhané kalhoty, tetování, kroužky v nose, mobily na dlouhé skládací tyčce, používání zkratek a cizích slov, atd.

Ten kdo je sám sebou, má zde mnoho problémů, mnozí mu dávají často najevo, že je to blázen, musíš se přizpůsobit jenom tak budeš normální. Jenže co když je civilizace blázinec, a když se přizpůsobíme tak se staneme bláznem, z díla poznáme realitu a jaké je dílo lidí, dílem lidí je civilizace založená na lži a nenávisti a to vše díky pokrytectví.

Myslíme a konáme podle situace, pokud jsme v blázinci tak se chováme jako blázni, v blázinci blázni dělají to, co nemá smysl a tím se ocitají v začarovaném kruhu a mají z toho deprese. Smysl má dělat to co z nás udělá milionáře, je to o příležitosti kterou rychle a správně využijete a tak se z vás stane milionář, dobrota je žebrota.