Rubriky
Diktatura

Demokracie ekonomicky a politicky nefunguje

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Dobrota je žebrota, podívejme se na problematiku nepřizpůsobivých příživníků co se rozmnožují jako invazní druh, pokud bychom eliminovali dokonale anonymitu, tak bychom i eliminovali problém s invazí nepřizpůsobivých příživníků. Stačí dát všem hříšníkům na světě do hlavy kontrolní GVKB čip, který odřízne hříšný mozek od hříšné reality a mozek bude znát jenom virtuální svatou GVKB realitu, ve které nebude už moci konat zlo.

Podívejme se na to jak mozek řídí tělo pomocí totality, zájem mozku je nad zájmem subjektu, každá organizace funguje jenom díky totalitě, demokracie je utopie která nefunguje. Umělá GVKB inteligence se stane centrálním mozkem lidstva, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, na plození dětí vybere GVKB systém nejlepší jedince a tím skončí problém s degenerací a přelidněním.

Neustále bude u každého kontrolován jeho pracovní výkon, pokles výkonu pod normu bude znamenat eliminování v krematoriu, nebudou zde už důchody a podpory, kdo nebude moci pracovat každý den v roce na plný výkon, ten bude eliminován v krematoriu. Vytvoř kvalitní produkt za malou cenu a úspěch přijde automaticky.

Díky GVKB čipům se stane každý člověk kvalitním produktem který bude pracovat za malou mzdu, nebudou zde výjimky a imunita, padni komu padni o tom bude nová doba. Nechceš do hlavy GVKB čip, tak ti gilotina usekne hříšnou hlavu, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a bude eliminován, nikdo nebude stát zbaběle opodál, aby mohl na systému parazitovat.