Rubriky
Kariérismus

Co dělá Miloš Zeman když nic nedělá?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tento svět je virtuální iluze, věříme tomu, co vypadá reálně, ve skutečnosti existuje jenom informace a program, vše zde jsou jenom hologramy, které vytvářejí iluzi; vesmíru, ekosystému, člověka, společnosti, ideologie, smrti, nemocí, snů, myšlení, atd. ve světě iluzí není nic k dosažení vše je zde totiž jenom dočasně, z ničeho zde vše vzniká a v nic se to navrací. Smrt to je konec hry a návrat do nicoty na věčné časy, není zde po smrti peklo pro hříšníky a ráj pro ty co nejsou hříšníky ani zde není převtělení, to jsou jenom pohádky pro hlupáky.

Vše co má schopnost se svobodně kopírovat, to je virus který existuje díky parazitování, rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšné parazity. Pokud zavřeme do vězení příživníky, tak už na nás nebudou moci parazitovat, za předpokladu že budou ve vězení pracovat. Prý práce je dost, proč u nás není dost práce pro vězně? V Číně je pro vězně dost práce, jak je to možné? Podnikatelům se nevyplatí dávat vězňům práci, v totalitě se vyplatí dávat vězňům práci, o tom to je.

V totalitě je jedno, že mnoho vězňů umírá ve vězení, díky tomu že se tam mají zle, v totalitách nemají problém s příživníky! Totality pochopili to, že lidi jsou paraziti, a podle toho s lidmi i jednají, dobrý člověk je iluze, na lidi platí jenom dogmatické policejní totality, ve kterých je člověk jenom číslem ve statistice, jakmile člověk získá moc tak začne ve velkém parazitovat na systému.

Adolf Hitler je klasickou ukázkou toho, co se stane, když parazit získá velikou moc, moc je pro psychopaty tvrdou drogou, drogy jsou zlo, které dělá lidem ze života očistec. Vše je zde o tom, čemu dáme protekci, pokud dáme protekci materialismu, tak následkem je to, že žijeme v konzumním očistci.

Kde je tvůj poklad tam je i tvoje myšlení, zjednodušeně je život oheň a pokud nemá oheň palivo tak oheň zhasne, čím více má oheň paliva tím více i oheň může hořet. Přelidnění znamená nedostatek existenčních zdrojů a tím boj o existenční zdroje, vše je příčina a následek.

Zajímavý je pohled na minulost zaznamenanou v knihách a filmech, najednou si uvědomíme velikou zaostalost v minulosti, jenže současnost bude brzo minulostí a uvědomíme si zaostalost roku 2019, protože můžeme porovnávat s tím, co zde bude v minulosti v roce 2119. Za pouhých sto let se zde vše změní od základů, místo lidí v civilizaci budou jenom roboti a lidi skončí v rezervacích mimo civilizaci.

Člověk to byla testovací verze, co se nepovedla a finální verzí je robot který nelže a nekrade. Včera jsem byl v obchodě a už tam nebyl prodavač, ale byl tam jenom terminál, za několik let zde místo prezidenta bude autonomní inteligentní robot na dobíjecí akumulátory, který bude vyznamenávat roboty, a roboti budou vyrábět roboty. Lidem je zatajována pravda, protože s hlupáky lze snadno manipulovat, následkem je deprese a konzumace alkoholu a kouření cigaret.