Rubriky
230

Člověk to byla evoluční testovací verze, robot to je finální verze

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ponořme se do našeho myšlení, myšlení to je počítání, které nám umožňuje rozhodování, situace určuje, co počítáme, je to tom, čemu dáme protekci, jsme manipulování k tomu, abychom dělali to, co chtějí ti, co jsou nad námi a tak dáváme protekci něčemu, čemu bychom neměli dávat protekci.

Když není možné páchat zlo jako jedinec, tak se spojujeme do organizací a národů, následkem je krize a válka, život je hra podle pravidel, a proto zde není pravda a láska. Kontrola lidí selhala, a tak je zde konzumní očistec, nestačí jenom povrchní kontrola, musí zde být dokonalá kontrola, která půjde do hloubky, naskenujeme lidi pomocí dotazníků a informace dáme do informační technologie, pracovat místo lidí zde budou roboti, nejsou lidi tak zde nejsou chyby.

Mnozí nechtějí být naskenováni a eliminováni, je to pochopitelné, parazit nechce být eliminován, vládnou nám paraziti, co zde mají nadbytek a tím uvrhují hostitele do nedostatku. Člověk to byla evoluční testovací verze, robot to je finální verze. Vše co bylo přirozené, jsme nahradili tím co je nepřirozené, je logické, že i člověk bude nahrazen robotem, co bylo, to bylo, teď zde místo lidí budou GVKB roboti.