Rubriky
210

Člověk to byla evoluční testovací verze a GVKB robot to je finální verze

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Děti jsou zakonzervované ve světě naivních iluzí, a tak nechápou realitu, ve které se lidi k sobě chovají jako egoističtí paraziti, přechod z dětství do dospělosti je označen, jako puberta ve které se děti chovají jako adolescenti a začíná se utvářet jejich nový charakter. Velikou změnou je televize a internet, dítě tak začíná rychleji chápat svět dospělých a tím logicky puberta přichází o mnoho dříve.

Velikým problémem je to že ve vyspělé civilizaci dospělí nemají na děti čas, děti jenom berou hodnoty, a nic nazpět nedávají, je to nejistá investice do budoucnosti. Pomocí vědy a statistiky se zjistilo to, že dobrá péče o děti je tam kde je dlouhá zima, dospělí jsou díky zimě více doma a tak se mohou i více starat o svoje děti, primitivové co žijí v místech, kde rostou banány, se vůbec nestarají o svoje děti, proto děti primitivů existují ve velmi zaostalé primitivní kultuře.

Multikulturní civilizace je plná problémů, protože se míchají lidé z různých kultur a to nefunguje, řešením je lidi pomocí dotazníků co budou na internetu naskenovat a potom jejich těla eliminovat, informace získané ze skenování lidí se použijí pro nový svět, kde robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Člověk to byla evoluční testovací verze a GVKB robot to je finální verze, která pracuje; levně, rychle, kvalitně.