Rubriky
Matrix

Civilizace je továrna na kopie, příroda je továrna na originály

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

1
Čím více je člověk civilizovaný tím více je on jenom kopie kterou vyprodukovala civilizace. 
2
Podívám se na televizi, nebo se podívám do novin a časopisů a všechny informace jsou jenom kopie, neustále opakované lži se tak stávají pro konzumenty informací pravdou. 
3
Největší tragédie jsou diplomové práce, originální diplomová práce je něco jako milionová výhra v loterii, tedy za celý život se s ní jako profesor logicky nesetkáte. 
4
Nenávidím studenty na vysoké škole, protože to jsou jenom genetické kopie s nulovou evoluční hodnotou, musíme ale pracovat s tím co máme, lepší to nebude. 
5
Nejlepší by bylo globálně vysoké školy zakázat, stejně je všude vysokoškoláků jako much. 
6
Chceš vysokoškolský titul, tak si jej levně na internetu kup, v minulosti se prodávali šlechtické tituly, takže nic nového pod sluncem. 
7
Chceš dělat senátora nebo poslance, tak si kup tuto funkci, žijeme přeci v konzumní kultuře, kde je vše levně na prodej. 
8
Bible je taky jenom kopie, protože knihy vznikají z knih, kdo nekrade a nelže, ten je jistě už dlouho mrtvý, všichni kradou a lžou, protože dobrota je žebrota. 
9
Maminka porodila dítě v nemocnici a čeká na to kdy jí dítě přinesou k posteli, přichází robot doktor a on říká, vaše dítě to byla genetická kopie s nulovou hodnotou a tak jsme tuto kopii optimálně eliminovali a vás jsme sterilizovali. 
10
Nejsou zde kopie, tak zde nejsou problémy, společnost potřebuje hodnotné originály.