Rubriky
190

Civilizace je na baterky

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

1
Čím vyspělejší je civilizace tím méně je zde pravdy a lásky, civilizace dělá z lidí roboty na baterky, nesloužíš civilizaci jako robot na baterky tak jsi za to potrestán, sloužíš jako robot na baterky tak jsi odměněn.

2
Ve válce musíš jako robot na baterky položit svůj mladý život za svůj národ složený jenom z robotů na baterky, miliony mrtvých robotů na baterky ve válce to je jenom statistika, tragédie je pokud zemře robot prezident.

3
Jak vlastně došlo k tomu, že se opice evolučně proměnili na roboty na baterky?

4
Za tou proměnou je naše řeč, pomocí které spolu komunikujeme, mluvení se nám stalo drogou a následkem bylo to, že se z opice stal robot na baterky který je plný lží a nenávisti.

5
Podívejme se na náš sex, v sexu se chováme jako roboti na baterky, pravda a láska v sexu už dávno není, je zde jenom lež a nenávist, dokonce je zde i sex za peníze.

6
Vytvořili jsme obrovské továrny plné strojů a robotů, ten kdo zde pracuje pomalu je vyhozen a nahrazen tím kdo pracuje rychle, zaměstnavatelé potřebují neustále nové kvalitní roboty na baterky, co pracují za malou mzdu a nestávkují.

7
Nacisti postavili koncentráky, kde se robotům na baterky tetovali na ruce čísla, nekvalitní jedinci skončili v krematoriu, každý zde byl jenom číslem ve statistice, koncentrák to byla továrna na smrt.

8
Je zde nadbytek robotů na baterky a podle toho se i zachází s roboty na baterky, celá naše civilizace je na baterky.

9
Ano, bude líp, hlásá politická strana složená z robotů na baterky co je zde jenom na baterky, po volbách je líp jenom těm robotům na baterky, co se dostali na vysoká státní místa, kde mají k dispozici sekretářku a řidiče.

10
Podívejte se na dokumentaci o lidských dětech, které vychovali zvířata, najednou se takový člověk chová jako divoké zvíře a není už možné z něj výchovou udělat robota na baterky, takový člověk i žije krátkou dobu, žijeme dlouho díky tomu, že jsme roboti na baterky.

11
Bible je o tom že nás evolučně stvořil robot na baterky ke svému obrazu, a udělal z nás roboty na baterky, jsme invazní mimozemský druh, který ničí tento ekosystém, co s tím uděláme?

12
Naskenujeme lidi a lidská těla eliminujeme, získané informace dáme do robotů na baterky, genetický robot na baterky to byla testovací verze a finální verzí je kovový robot na baterky, vše jsme v civilizaci změnili tak aby to nebylo přirozené, a zapomněli jsme na to změnit i sebe.

13
Nebude zde už potřeba sex, budeme se vyrábět v továrně, kde roboti na baterky budou vyrábět roboty na baterky, místo jmen a titulů budeme mít jenom globální statistická čísla vytetované na čele.

14
Není to nic osobního, že budete jako lidi eliminováni, je to jenom evoluce, kdy se starý genetický model robota na baterky, nahradí za nový kovový model robota na baterky.

15
Jako operační systém se pro kovové roboty na baterky použije operační systém, který používá Apple, jde o macOS.

16

Tak zde dneska pravil Guru Vit Kouba Bhagavan, z díla poznáváme tvůrce.