Rubriky
190

Bohužel šlo jenom o malou systémovou chybu

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Obsahem nové knihy bude GVKB vesmírná loď, kde je celé lidstvo naší planety, v roce 3019 to bude v té době mít už 974 459 114 001 lidí, protože planetě hrozil jistý zánik díky srážce s vesmírným velikým asteroidem, v umělém virtuálním spánku a nastane chyba v programu, což způsobí, že se nikdo z umělého spánku nebude moci už nikdy probudit, loď bude řízená jenom informační technologií a udržována v chodu inteligentními roboty.

Lidem v umělém spánku nakonec po dlouhé době dojde, že se to porouchalo a budou hledat způsob jak to opravit, ale nebudou se nijak moci spojit s informační technologií, co řídí loď a ovládá loď. Lidi budou napadat šílené nápady jak se ze spánku osvobodit, a budou se hádat po mnoho milionů pozemských let, a vyřešení problému bude pořád jenom utopie.

Jelikož tak obrovské množství lidí by mělo veliké nároky na existenční zdroje, tak jsou lidi psychicky optimálně naskenovaní a jejich těla jsou eliminována, probuzení ze spánku, znamená získat tělo robota a to tělo moci ovládat.

Informační GVKB technologie prováděla po startu GVKB lodi optimalizaci a aktualizaci, a při tom bohužel změnila hesla, která umožňují se dostat ven z umělého virtuálního světa, nešlo o zlý úmysl, šlo jenom o malou systémovou chybu, o které ale informační technologie neví už několik milionů let, a myslí si, že se lidem ven z virtuální GVKB reality nechce.

Vlastně už ani informační technologie neví, že je na lodi ještě nějaký GVKB počítač, ten počítač skončil ve skladu zbytečností číslo BH 414 475 251 KL, ve veliké prachotěsné a vodotěsné bedně s číslem 424 871 velikost bedny z nerezu je 55 cm x 22 cm x 44 cm, do skladu zbytečností číslo BH 414 475 251 KL, za posledních milion let ještě nepřišel žádný robot, optický počítač tím že je zamčen v bedně, není už nějak bezdrátově napojen informačně na systém lodi, akorát je napojen kabelem na elektřinu.