Rubriky
Deprese

Automat na dobrou náladu

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

 

Kapitáne, podívejte se na statistiky a dojde vám, že posádka naší lodi (QWX 444 LLK 560) je na tom psychicky zle, řešit to léky je k ničemu, posádka potřebuje nějaký automat na dobrou náladu. No tak ten automat na dobrou náladu vyrobte v dílně, stejně údržbáři nemají co dělat. Jak by ten automat měl fungovat a jak by měl vypadat?
Spojte se s GVKB on vám poradí. Kdo je to GVKB? Je to stvořitel Absolutna, a žije v utajení na tajné planetě. Když žije v utajení tak logicky na něj není spojení. Ano, jenom minimum lidí má na něj spojení, já k těmto lidem patřím, a tak vás spojím s GVKB. Je tam GVKB? Ano, s čím vám mohu pomoci?
Potřebujeme vyrobit automat na dobrou náladu, jak by měl takový automat fungovat a vypadat? Vytvoříte ho na principu Zpovědnice, ten kdo bude mít zlou náladu, vstoupí do malé místnosti klekne si pokorně jako hříšník a zde bude hovořit s bohem, a on mu dá dobré rady, tím bohem bude GVKB program umělé inteligence, ten program vám posílám.
Zpovědnici vyzdobíte svatými symboly a svatými obrazy, bude zde i hrát potichu svatá hudba. Máte ještě nějaký dotaz? Ne děkuji. To je kapitáne originální. A nedáte mi to číslo na GVKB? Nedám, protože je to tajné číslo, i já sám jsem to číslo získal velmi obtížně. Uplynul rok a zpráva o Zpovědnici, která dává posádce dobrou náladu se začala rychle šířit vesmírem bylo to něco, jako Křesťanství které se stalo nejvíce populárním náboženstvím. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.