Rubriky
Vláda

Ano, zde optimálně nefunguje politika a ekonomika

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pravý guru dokáže zázraky, z díla poznáme tvůrce, proč tolik toužíme po tom, aby zde byli zázraky? Problémem je naše nepřipravenost na realitu, společnost nám od narození nutí nereálný svět, ve kterém jsou nereálné informace a nereálné programy, společnost z nás dělá hlupáky, aby mohla s námi snadno manipulovat. 
 
Dospělí tvrdí že; děti nosí čáp, a dárky nosí Santa Klaus nebo Ježíšek, ten, kdo má měkký nos, ten jistě lže, atd. Jakmile dítě pozná že mu dospělí pokrytecky lžou tak se přizpůsobí a začne taky lhát, následkem je konzumní očistec, ve kterém není pravda a láska, následkem je deprese a konzumace alkoholických nápojů a cigaret, ten kdo nemá peníze na drogy, ten věří na zázraky a hledá nějakého guru co dokáže dělat zadarmo zázraky. 
 
Takový guru v realitě nikdy nebyl a nikdy ani nebude, zázraky patří do pohádek a snů, v realitě je vše obchod kde za peníze dostaneme zboží nebo službu, nemáš peníze tak je z tebe bezdomovec. Za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, vládnou nám mnoho tisíciletí organizovaní zločinci, čím více zde máte moci a bohatství tím více máte i nepřátel, není ten, co by se zavděčil všem. Naše politika a ekonomika je postavená na protekci, pověz mi, čemu vládnoucí elita dává protekci, a já ti povím proč nefunguje politika a ekonomika.