Rubriky
Daně

Ano, zavedeme daň z inteligence

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ježíš Kristus je největší kult osobnosti, přitom je Ježíš Kristus jenom vymyšlená divadelní postava na Římském divadle, proto mohl obživnout po ukřižování a uzdravovat nemocné, na divadle je snadné dělat zázraky. Neustále opakovaná lež se tak stala svatou pravdou, proč lidi mají potřebu uctívat kulty osobností a boha? To vše je pokrytecká hra, ve které se z diváků dělají hlupáci a chudáci, ostatně podobně funguje i reklama, která chválí výhody a zamlčuje nevýhody u zboží nebo služby.

Ve skutečnosti je civilizace založená na egoistické diskriminaci kdy ti co jsou nahoře díky protekci diskriminují ty co jsou dole a dělají z nich hlupáky a chudáky, nadbytek je zde díky nedostatku, aby někdo měl egoisticky pro sebe palác a soukromé letadlo, tak jiný musí být žebrajícím bezdomovcem, nikdy zde nebyla spravedlnost a vždy zde ti co byli nahoře parazitovali egoisticky na těch co byli dole, práce za ubohou mzdu je obyčejné ekonomické otroctví.

Fungující civilizace amatérsky nechybuje, lidi dělají chyby a následkem je to že civilizace nefunguje, nikdo z lidí není dokonalý natolik, aby nechyboval! Pomocí regulací zde stát ovládá dělnickou třídu, pokud se dělnická práce zatíží velikými daněmi, tak je lepší být zde příživníkem, který má mnoho dětí, je třeba konečně globálně zavést daň z inteligence, čím více bude někdo inteligentní, tím větší bude muset platit státu daně, dělníci jsou hloupí a tak nebudou státu platit žádné daně.