Rubriky
Práce

Ano, zaměstnat za mzdu člověka je luxus

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vesmír a život to jsou protiklady a napětí mezi protiklady uvádí vše do pohybu a tak je zde mnoho naprogramovaných dočasný procesů které slouží svému okolí, s narůstající složitostí a rozmanitostí přicházejí problémy a tak vznikla inteligence, která problémy řeší, aby mohlo vše optimálně fungovat.

Nová doba přišla s tím, že se začne používat místo lidské inteligence, umělá inteligence, tak jako místo lidské práce, používáme práci strojů. Tak jako díky strojům nepotřebujeme silné dělníky, tak díky umělé inteligenci nebudeme už potřebovat lidi s vysokou inteligencí, otázka zní, bude zde za třicet let ještě v EU pro lidi nějaká práce za peníze? 
 
Práce zde pro lidi v EU nebude, proč by někdo zaměstnával v EU prezidenta nebo ředitele, když tuto práci zvládne lépe a levněji inteligentní autonomní robot, zaměstnat pyšného a líného člověka bude luxus, který si nikdo nebude už moci dovolit. Pracovat za mzdu to byl jenom dočasný experiment, který se už brzo ukončí, lidi skončí v rezervacích a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali, když pro ně není v EU žádná práce.