Rubriky
Ego

Ano, vysokoškoláci jsou pyšní a hloupí

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, podívejte se na; časopisy, knihy, rádio, televizi, internet, atd. zde je krásná ukázka toho jak jsou vysokoškoláci pyšní a hloupí, z díla poznáváme to, že jsou vysokoškoláci pyšní a hloupí. Každá chyba má jistě nějakou příčinu a zde je tou příčinou hříšnost, hříšnost má za následek pyšnost a hloupost.

Pokud by volby mohli eliminovat ekonomické otroctví, tak by je mocná elita zakázala, civilizace je založená na ekonomickém otroctví, nadbytek pro otrokáře je založen na nedostatku pro otroky, milion milionářů ovládá ekonomicky pomocí dluhů tento svět a politici jsou jenom loutky, které snadno ovládají, za vším jsou peníze, pravda a láska, je zde už jenom za peníze.

Vše se rychle mění a tak se změnil i pohled na hříšnost, to co bylo podle starého náboženství hříšné, to už dneska není hříšné, co je dneska hříšné? Hříšné je se uzavřít před realitou a svaté je se před realitou otevřít a tak realitě porozumět, realita od tebe chce abys byl moudrý a pokorný, budeš muset změnit to čemu dáváš protekci, místo pasivního konzumního života je třeba začít aktivně žít, a být tím čím jsi.