Rubriky
EU

Ano, vše je v EU založeno na manipulaci

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Naše konzumní kultura v EU je o tom, jak vycvičit hříšníky k tomu, aby se chovali jako roboti, vše je založeno na trestu a odměně, je třeba ale jít dále, dáme všem hříšníkům v EU do hlavy svaté čipy co odříznou hříšný mozek od hříšné reality a mozek bude znát jenom umělou svatou realitu, skutečnou realitu bude znát jenom kontrolní EU umělá inteligence, která bude mít hříšníky v EU pod kontrolou od narození do smrti, takto hříšníci v EU nebudou moci dělat chyby.

Hříšníci rozhodují o nás bez nás, a to nefunguje, přichází doba, ve které je vše umělé a to co není ještě umělé, to je zde evolučně dočasně. Je zde všude; umělá realita, umělá politika, umělá ekonomika, umělá filosofie, umělá víra, umělá kultura, umělá inteligence, umělá hmota, umělá hnojiva, atd. logicky zde musí být i hříšník s EU čipem v hlavě, aby on správně fungoval v tomto umělém konzumním EU systému, nebudou pro nikoho v EU výjimky a imunita, každý hříšník dostane do hlavy EU čip aby s ním nebyli problémy.

Stroje na práci a počítače na myšlení, o tom je naše evoluční budoucnost, každý se v EU stane loutkou na dálkové ovládání, vadné loutky se budou ekologicky optimálně recyklovat, nebude zde už pro hříšníky; protekce, výhody, jistoty, důchody, příspěvky, regulace, atd. Ten kdo bude v EU pod statistickým průměrem, ten bude eliminován a recyklován, dobrota je žebrota. Zaměstnavatelé v EU potřebují aby hříšníci pracovali jako roboti a tak jim vyhovíme, konečně v EU zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, proměníme tak EU očistec na EU ráj, ve kterém se nelže a nekrade.