Rubriky
Digitalizace

Ano, úspěšný je ten, kdo ví co je potřeba a co není potřeba

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, amatér myslí a profesionál nemyslí. Vysvětlím to na podobenství, je to jako s balením zavazadla na dovolenou, profesionál si zabalí to co bude potřebovat a nezabalí si to co nebude potřebovat na dovolené, profesionál má z praxe ověřeno co je potřeba zabalit a co není potřeba zabalit. Na stejném principu funguje i politika a ekonomika, úspěšný je ten kdo ví co je potřeba a co není potřeba. 
 
Podívejme se na naši zaostalou vládu složenou většinou z bývalých soudruhů, která neví co je potřeba udělat a co není potřeba udělat, aby zde nebyla blbá nálada. Soud u nás rozhodne chybně, o tom že se hodnotný člověk zavře na mnoho let do vězení, a neuvědomí si to, že tím dochází k obrovskému plýtvání hodnotami, do vězení je třeba zavřít nehodnotné lidi, které nikdo nechce zaměstnat. Je to jako by špatný hospodář zavřel trvale do skladu hodnotný drahý nový traktor jenom proto, že se ten traktor jednou porouchal. 
 
Nad státem není už nikdo, kdo by mohl zavřít do vězení; prezidenta, krále, duchovního vůdce, atd. to se musí globálně změnit, bude zde GVKB umělá inteligence která bude kontrolovat všechny státy na světě a bude do vězení zavírat mocné lidi ve státě, co mají imunitu. Lidi dostanou globálně do hlavy kontrolní GVKB čipy, aby nemohli nijak podvádět globální umělou inteligenci.
 
Už se nebude vyrábět to, co škodí lidskému zdraví nebo ekonomice, ani se nebudou vyrábět zbraně. Na myšlení a řízení zde bude GVKB systém, a lidi zde budou na to, aby sloužili pokorně od narození do smrti jenom GVKB systému, ten kdo nebude pracovat optimálně pro GVKB systém, ten nebude ani jíst a nebude mít kde spát. GVKB systém vám řekne, co si zabalíte do zavazadla na dovolenou, takto skončí zaostalá doba, ve které idioti říkali jako omluvu, já jsem myslel a proto jsem to posral.