Rubriky
Ekonomika

Ano, u řemesla tvůrce nepoznáte

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Umění je továrna na peníze. Podívejme se na; zpěváky, hudební skupiny, herce, malíře, fotografy, spisovatele, youtubery, blogery, atd. snažit se zbohatnou pomocí dělnické práce je nemožné, všude na světě jsou dělníci ekonomickými ubožáky.

Jelikož je umění drahé, tak je problém jej prodat a chudáci si kupují jenom levné umělecké kopie. V umění je problém s inflací, vytvoříte originál a brzo vás konkurence začne napodobovat, a tím váš originál ztratí hodnotu.

Je to jako u iluzionisty, který prozradí svoje triky a tak má brzo konkurenci. Moderní doba nám přináší umění které je zakonzervované a tak se dobře prodává za malé ceny, ve skutečnosti to není umění, ale je to už řemeslo. Originál je jenom jeden, a to že se vydá někdy limitovaný počet kopií, neznamená že jde o originály!

Mnohdy u výrobku nepoznáte kdo jej vyrobil, protože je si zde mnoho výrobků podobných, zde jde především o funkčnost. Většina umění je jenom obchod a toto umění je zde jenom krátkou dobu, je zde vzácné umění které je zde mnoho století, takovým uměním je třeba lidová moudrost, která jednoduše dokáže vysvětlit to co je složité.