Rubriky
30

Ano, to musí mít jistě nějakou skrytou příčinu?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Realita je nejvíce o lásce a pravdě, jedna věc je chtít lásku a pravdu a druhá věc je získat lásku a pravdu. Lásku a pravdu získá ten kdo je nahoře, pro ty co jsou dole je zde jenom nenávist a lež. Následkem jsou kariéristické závody, život v konzumní kultuře je hra o to jak být nahoře a pravidla této hry určují ti co jsou nahoře.

Není na světě; socialismus, feudalismus, kapitalismus, idealismus, atd. na světě je deset tisíc let všude jenom egoismus, vše se točí okolo parazitování, podívej se do zrcadla a spatříš parazita! Parazit parazituje na parazitech, dobrota je zde jenom žebrota. Člověk je invazní druh který parazituje na přírodě a mocný člověk parazituje na bezmocném člověku. To co je dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole, jenom ve smrti jsme si rovni.

Neustálé; konflikty, krize, války, atd. v nahotě ukazují to že jsi egoista který si zde pokrytecky hraje na altruistu. V současnosti v EU z pohledu statistiky to vypadá tak že 20% lidí táhne ekonomiku dopředu, 20% lidí ekonomiku brzdí, 60% se veze a má se dobře i když pro ekonomiku nic nedělá. Ekonomicky nejlépe se mají ti co ekonomiku brzdí a nejhůře se mají ti co ekonomiku táhnou, to musí mít jistě nějakou skrytou příčinu?

Příčinou je zde protekce, zabýval jsem se problematikou mnoha mučedníků které totality eliminovali a příčinou zde vždy byla protekce, protekce je rakovinou konzumní kultury, jak eliminovat globálně protekci snadno a rychle? Nahradíme lidi za roboty a umělou inteligenci, nejsou egoisti tak zde na světě není ani protekce. Realita je nejvíce o lásce a pravdě, jedna věc je chtít lásku a pravdu a druhá věc je získat lásku a pravdu. Lásku a pravdu získá ten kdo je nahoře, pro ty co jsou dole je zde jenom nenávist a lež.

Následkem jsou kariéristické závody, život v konzumní kultuře je hra o to jak být nahoře a pravidla této hry určují ti co jsou nahoře. Není na světě; socialismus, feudalismus, kapitalismus, idealismus, atd. na světě je deset tisíc let všude jenom egoismus, vše se točí okolo parazitování, podívej se do zrcadla a spatříš parazita! Parazit parazituje na parazitech, dobrota je zde jenom žebrota. Člověk je invazní druh který parazituje na přírodě a mocný člověk parazituje na bezmocném člověku. To co je dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole, jenom ve smrti jsme si rovni.

Neustálé; konflikty, krize, války, atd. v nahotě ukazují to že jsi egoista který si zde pokrytecky hraje na altruistu. V současnosti v EU z pohledu statistiky to vypadá tak že 20% lidí táhne ekonomiku dopředu, 20% lidí ekonomiku brzdí, 60% se veze a má se dobře i když pro ekonomiku nic nedělá. Ekonomicky nejlépe se mají ti co ekonomiku brzdí a nejhůře se mají ti co ekonomiku táhnou, to musí mít jistě nějakou skrytou příčinu? Příčinou je zde protekce, zabýval jsem se problematikou mnoha mučedníků které totality eliminovali a příčinou zde vždy byla protekce, protekce je rakovinou konzumní kultury, jak eliminovat globálně protekci snadno a rychle? Nahradíme lidi za roboty a umělou inteligenci, nejsou egoisti tak zde na světě není ani protekce.