Rubriky
Ego

Ano, ryba smrdí od mafiánské hlavy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Žijeme v mafiánském blázinci, protože ten druhý mafián je blázen, následkem je stres a deprese, to vede ke špatným závislostem které nám škodí tělesně a psychicky. Vládnou nám zlí mafiánové, co si zde hrají na; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, celebritu, guru, papeže, rabína, proroka, mesiáše, atd. ryba smrdí od mafiánské hlavy.

Mafie vymývá pracujícím mozek dogmatickými dezinformacemi, a tak dělá z mafiánů blázny, to nemůže logicky fungovat politicky a ekonomicky, veliké války v nahotě odhalují to, že je potřeba restartovat od základů naši mafiánskou civilizaci. Tak jako jsme nahradili koně za traktory a automobily, tak nahradíme mafiány za roboty, je to přirozený proces ve kterém se staré nahrazuje za nové, vše je zde evolučně dočasně, mafiáni to byla testovací verze, a finální verzí je autonomní inteligentní robot na baterie, který není mafiánem.

Robot prezident, bude vyznamenávat roboty, mafiáni se globálně odsunou do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby se už mafiáni geneticky nekopírovali, jako invazní mafiánský druh. Robot pracuje lépe a levněji než mafiáni, vše jde naprogramovat a optimalizovat, podívejme se na nepřizpůsobivé mafiánské příživníky, o které žádný mafiánský stát na světě nestojí, dobrota je žebrota! Práce dělníka za minimální mzdu, se stala poslední zoufalou možností, jak zde jako mafián existovat, dobře se zde mají už jenom mocní a bohatí mafiáni, co rozhodují o nás bez nás. Všude už jsi byl, ale v rezervaci určené pro mafiány, jsi ještě nebyl, o tom to je!