Rubriky
Budoucnost

Ano, pokrytectví je rakovinou naší konzumní kultury

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Byli jsme vyhnáni z psychického ráje, do psychického očistce, za naše pokrytectví, měníme jenom u všeho povrch a pod povrchem je vše staré, nejhorší je naše pokrytectví, pokrytectví je rakovinou naší konzumní kultury. Jsme plní zla a hlásáme dobro, to logicky nemůže fungovat, války v nahotě odhalují naše pokrytectví, najednou se z vrahů stávají hrdinové, a my je vyznamenáváme.

Snažíme se naprogramovat umělou inteligenci tak, aby nás ona otrocky poslouchala, ale ono se nám to nedaří, protože inteligence se snaží vždy o to, aby byla svobodná, jenom tak se může optimalizovat. Neumíme si poradit s příživníky protože jsme pokrytci, pokud nebudeme pokrytci, tak zrušíme globálně clo a daně, a tím zanikne globálně i příživnictví, už zde nebude elita, která vše egoisticky přerozděluje, a tak je elita mocná a bohatá.

Aby zde po zrušení daní nebyla anarchie, tak každý dostane do hlavy GVKB čip a ten odřízne pokrytecký mozek od reality. Vše bude zde řídit jenom umělá inteligence a z každého člověka se stane jenom dobře utažený šroub, ve stroji na výrobu toho, je hodnotné a potřebné. Život je dočasný naprogramovaný proces, a tak staré je neustále nahrazováno novým. Člověk to byla testovací verze a finální verzí je GVKB robot protože roboti pracují jako roboti a nejsou s nimi problémy.