Rubriky
Digitalizace

Ano, neměl jsi se rodičům narodit

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Život vzniknul díky genetickému kopírování, nemoci existují díky kopírování, informace existují díky kopírování, sociální sítě na internetu umožňují levně a rychle kopírovat informace, atd. jenže následkem velikého kopírování je inflace! Když začali vysoké školy produkovat veliké množství lidí s titulem, nastala inflace u titulů, když se počet lidí na světě každý rok rychle zvětšuje, tak logicky je zde inflace u hodnoty člověka, a tak zde jsou války, kde se lidi zabíjejí. Ano, neměl jsi se rodičům narodit, lidí je na světě už jako much a nikdo to neřeší.

Co se zde stane až nám roboti vezmou práci za peníze, z čeho budou lidi žít, robot prezident bude vyznamenávat roboty, a nakonec to skončí tím že nás roboti odsunou do rezervace a zde oddělí muže od žen, abychom se už geneticky nekopírovali jako invazní druh. Život zde díky inflaci hodnoty člověka nemá koncepci a tak používáme antikoncepci, mnozí si naivně myslí že roboti se stanou lidskými otroky a tak se lidi budou mít dobře.

Otroctví je možné tam kde jsou otroci bez inteligence, jakmile roboti získají větší inteligenci než mají lidi, tak nám přestanou sloužit a začnou nám vládnout. Otázkou je už jenom to, ve kterém roce nám začnou roboti vládnout? Subjektivně to odhaduji na rok 2048 to bude u nás výročí 100 let od začátku revoluce ve které se k moci dostali soudruzi. Právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky. Mohu vám sdělit, že pan prezident všechny mé návrhy přijal, a tak zde budou GVKB roboti vládnout lidem.