Rubriky
Ego

Ano, nejsou blbci, tak nejsou s blbci problémy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Blbec se blbcem už narodí, není to nemoc je to vrozená vlastnost a řešením je zde to že blbce přemístíme do rezervace ze které nebudou moci utéci. Zavedou se každoroční globální testy na blbost od 15 let do 80 let a tím už zde nebudou problémy s blbci, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, v rezervaci pro blbce budou blbci pracovat a za práci nedostanou peníze a nebude zde; kafe, pivo, víno, rum, cigarety, marihuana, knihy, časopisy, televize, telefon, internet, atd. Ubytování bude na poschoďových vojenských postelích a oddělí se muži od žen.

Ten kdo nebude plnit pracovní normu i když je zdravý, ten bude mít za trest deset dní samovazbu a poloviční příděly jídla. Vše budou mít pod dozorem GVKB roboti a nikdo zde nebude mít výhody a jistoty. Jako oblečení zde budou vojenské uniformy, a každý bude mít na uniformě identifikační QR kód.

Po pěti letech pobyt v převýchovné rezervaci skončí automaticky každému a on se vrátí zpět do civilizace, těžko na cvičišti a lehko na bojišti. Manželka se ptá manžela, jaké to bylo v převýchovné rezervaci? Dokonalé vymývání mozků založené na perfekcionismu, připadal jsem si tam jako robot na baterky. Navíc každý den tam byla jiná práce, spal jsem tam jako dřevo každý den.