Rubriky
Očistec

Ano, myslet znamená hovno vědět

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

01

Tento svět je o rozhodnutí které je chybné nebo správné, amatér chybuje a profesionál nechybuje.
02
Často se amatéři vymlouvají tím že mysleli, podívejme se na řidiče automobilů, amatérský řidič myslí a způsobí nehodu, profesionální řidič nemyslí a tak nehodu nezpůsobí. 
03
Myslet znamená nemít správné potřebné informace, (myslet znamená hovno vědět) pokud má profesionál informace tak nemusí myslet, zde jsme u jádra problému, který způsobuje mnoho problémů lidem a národům. 
04
Amatéři nemají informace a tak myslí na to jak řešit složitou situaci bez informací, dejme tomu že si chcete založit blog na internetu a nejste profesionál, logicky váš amatérský blog, třeba na Blog cz, bude mít minimální návštěvnost, a tak jej za krátkou dobu smažete. 
05
Profesionál si koupí na deset let doménu a tu dá na kvalitní hosting Forpsi com, na doménu dává kvalitní informace a udělá zde profesionální vzhled, z díla poznáme kdo je amatér a kdo je profesionál
06
Vyhledávače dávají automaticky větší návštěvnost koupeným doménám, jedinou výjimkou je YouTube, zde lze dosáhnout veliké návštěvnosti i bez koupi domény, za předpokladu že zde budete každý den aktivní po mnoho let.
07
Amatér si myslí že za jeden rok bude na YouTube milionářem, to je jako si myslet že si koupíte los a bude z vás milionář. 
08
Amatér nechce do ničeho investovat, bez správných investic se ale z amatéra nikdy nestane profesionál, podívejme se na zaostalé národy s malou kupní silou, zde ti co jsou nahoře, nechtějí investovat do modernizace a optimalizace, a následkem je bída a nezaměstnanost, veliká ryba smrdí od amatérské hlavy.
09
Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, lakomost je kořenem všeho zla, ten druhý je lakomec, sebekritika vyšla z módy, RVHP se zhroutilo díky lakomosti, komu není rady tomu není ani pomoci, nebude to trvat dlouho a díky lakomosti se ekonomicky zhroutí USA a EU.
10
Problém s Islámem je problémem o lakomosti, problém s ekonomickou migrací do EU a USA je o lakomosti, nevěra v manželství je o lakomosti, protekce a korupce v politice je o lakomosti, malé mzdy, to je o lakomosti, atd. přiznejme si konečně to, že jsme lakomci, a proto děláme amatérské chyby.