Rubriky
250

Ano, lhář zde honí lháře a zloděj zde honí zloděje

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Jak uspět ve velké konkurenci na internetu? Lidi byli a budou zlí, protože dobrota je žebrota, čím více je člověk úspěšný tím více je i zlý, vše je zde hra o to co milujeme a potřebujeme, lhář zde honí lháře a zloděj zde honí zloděje, války a krize v nahotě odhalují to, že jsme jako lidi invazním druhem, který napadl ekosystém a začal jej egoisticky ničit. Nejsme zlí jenom k cizím lidem, jsme zlí i sami k sobě, a ubližujeme si tím, že pijeme slivovici a kouříme cigarety.

Civilizace se stala velikou psychiatrickou nemocnicí, ve které nikdo už není psychicky zdravý díky kariéristickým závodům. Každý problém má logicky příčinu a tou příčinou jsou nejvíce chyby, lidi dělají chyby, chybují jak ti co jsou nahoře, tak i ti co jsou dole. Nějaké slovo se nám nelíbí, tak jej nahradíme novým slovem, místo slova cikán, říkáme nepřizpůsobivý příživník, místo slova blázinec, říkáme psychiatrická nemocnice, atd. je to obyčejné pokrytectví, proč se z lidí stali pokrytci? Myslíme a konáme podle situace, ve které žijeme, pokud žijeme obklopení cizími lidmi, tak je pro nás pokrytectví výhodné, protože dobrota je žebrota.

Nikoho nezajímají vaše soukromé problémy, protože každý má svých soukromých problémů dostatek, vezmi si prášek na hlavu a neotravuj už svého lékaře. Všichni chtějí v nouzi pomoc, ale nikdo nechce za pomoc už zaplatit, jakmile chcete od cizích lidí peníze za vaši službu, tak jste jejich nepřítel. S úspěchem je to jako ve sportu, musíte být lepší než konkurence, mnozí si pyšně myslí, že jsou lepší než je konkurence, jenže nemohou to nijak dokázat svým dílem, z díla se pozná tvůrce.

Když čtu diplomové práce, uvědomuji si psychickou ubohost naší pyšné elity, která rozhoduje o nás bez nás. Lidi už neumí logicky myslet, z lidí se stali jenom kopírky, co kopírují cizí informace a cizí programy, co s tím uděláme? Nejsou lidi tak nejsou chyby, nahradíme lidi za počítače a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se pomocí dotazníků naskenují a po naskenování se jejich těla v krematoriu eliminují. Informace získané ze skenování lidí využije informační technologie k optimalizaci nové digitální civilizace, ve které už nejsou lidi, co bylo, to bylo, teď je zde nová doba ve které se už nelže a nekrade.