Rubriky
2110

Ano, genetické tělo bylo jenom zlým vězením, pro vaši psychiku, která si chce užívat

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vstupte do virtuální reality a nechte svoje zdegenerované nemocné tělo dát do masové konzervy, genetické tělo bylo jenom zlým vězením, pro vaši psychiku, která si chce užívat; svobody, lásky, pravdy, výhod, jistot, popularity, nesmrtelnosti, božskosti, vševědoucnosti, atd. GVKB systém vás pomocí dotazníků, co jsou na internetu, psychicky naskenuje, a potom se dá vaše tělo do GVKB masové konzervy.

Co bylo to bylo, teď přichází zcela nová doba, končí dlouhé období ve kterém vám lháři a zloději, slibovali nebeský ráj po smrti, nebo ekonomický ráj po politických volbách, sliby se slibují a jenom naivní blázni se radují, než jim dojde, že byli zase podvedení pomocí; pohádek, televize, internetu, mytologie, rituálů, pověr, dogmat, symbolů, svatých knih, politiky, reklamy, módy, školy, zaměstnání, atd.

Realita to je jenom továrna na podrazy, zde nikdy nemůže zvítězit láska a pravda, nad nenávistí a lží, protože každé lidské tělo je egoistické, a s tím nejde nic už evolučně udělat. Většina lidí jsou; cholerici, blbci, devianti, psychopati, sociopati, idioti, sobci, rasisti, fanatici, extrémisti, vandalové, příživníci, kariéristi, lháři, zloději, vrazi, kacíři, hříšníci, zrádci, podrazáci, paraziti, atd. nebude tedy žádná škoda, dát globálně většinu lidí do masových konzerv.

Ve virtuální realitě můžete havarovat s letadlem, a nic se vám nestane, je to jenom virtuální simulace, ve které vám nic nehrozí a nemůžete ani nic zlého učinit druhým, hodíte atomovou bombu na město, a nic se nestane, byla to jenom virtuální simulace reality. Nebude zde žádné trestání za vaše chyby, nebo za to že pracujete pomalu, nebudou nad vámi žádné mocné a svaté autority, budete konečně na věčné GVKB časy svobodní.