Rubriky
Deprese

Ano, ekonomické utopie v praxi nefungují

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Deprese pronásleduje člověka od té doby co se člověk začal stydět za nahotu protože myslel pokrytecky, čím více je v subjektu nebo objektu pokrytectví, tím více je tam i deprese. Pohádky, mýty, legendy, pověry, fetiše, rituály, móda, filosofie, náboženství, politika, reklama, atd. to vše je o pokrytectví, které je zdrojem naší deprese. Ti co jsou nahoře slibují těm co jsou dole zázraky; po smrti, po politických volbách, po zakoupení zboží nebo služby, atd. sliby se slibují a blázni se radují, než začnete v něco věřit, tak je třeba si to nejprve prověřit, pod maskou anděla je často ukryt čert.

Bylo zde mnoho snah eliminovat z civilizace pokrytectví pomocí Křesťanství nebo Komunismu, ukázalo se že jde o naivní utopie v praxi nefungují! Pokrytectví je zde díky veliké inteligenci, zvířata nejsou pokrytecká protože mají malou inteligenci, pokrytectví to je herectví, naučíme se mnoho rolí a ty potom hrajeme abychom se měli zde dobře, prezident nebo celebrita je jenom herec který zde hraje profesionálně roli prezidenta nebo celebrity, v soukromí tak je z něj zase obyčejný člověk.

Lékem na naše pokrytectví budou už brzo GVKB čipy do hlavy, čip odřízne pokrytecký mozek od reality a realitu bude globálně řídit jenom GVKB umělé globální inteligence napojená v reálném čase na všechny lidi, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, čipy dostanou do hlavy i prezidenti a celebrity, pro nikoho zde nebude imunita ani výjimka, zájem celku je nad zájmem jedince.

Ubožáci nedostanou do hlavy GVKB čip a budou eliminování v krematoriu, takto se eliminuje přelidnění a degenerace, jak si to uděláme takové to budeme mít, proto internet začal sbírat o lidech informace, aby byl snadný přechod na nový digitální svět, ve kterém za nás bude myslet GVKB umělá inteligence, stroje na práci a počítače na myšlení, o tom je evolučně naše budoucnost.