Rubriky
Parazitování

Ano, co je dovoleno státu to je zakázáno pracujícím

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vyhrává ten kdo má výhody. Život je naprogramovaný dočasný proces, ve kterém je úspěšné to co má výhody, logicky výhody vytvářejí nevýhody, aby ti co jsou nahoře měli výhody, tak ti co jsou dole nemají výhody. Války v nahotě odhalují to, že výhody mají větší hodnotu než peníze a lidský život, podívejme se na totalitní stát, který zde existuje díky tomu že má mocenský systém, a tak díky této výhodě je mocný a může lidi beztrestně zavírat do vězení nebo zabíjet a okrádat o čas a peníze.

Ano, co je dovoleno státu to je zakázáno pracujícím. Miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je z pohledu státu jenom statistika, pokud stářím zemře v nemocnici prezident tak to je tragédie a státní smutek se vyhlašuje, o tom to je, že za vším materialismus je. Díky bohu, se na vše vysrat mohu, tak to je, že dobrota žebrota je.

Odblokujte si pomocí této GVKB meditace svoje podvědomí ve kterém je dobrota k tomu co si vaši dobrotu nezaslouží, jste dobří k parazitům co z dálky vypadají jako vaši přátelé, ale ve skutečnosti jsou to vaši nepřátelé. Všeho zkuste a dobrého se držte, pravda je v lidové moudrosti a lež je v televizi a na internetu. Není zde demokratický kapitalismus, je zde materialistický egoismus, z díla poznáte elitu, dílem elity je vaše blbá nálada, způsobená tím že za mnoho práce máte malou mzdu.