Rubriky
Ego

Ano, chyby se snadno kopírují a těžko se opravují

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Z díla poznáme amatéry co nám vládnou, to ta minulá vláda amatérsky chybovala, my už amatérsky nechybujeme, sebekritika vyšla u amatérských politiků z módy! Ten kdo něčemu vládne, kontroluje to čemu vládne, problémem je amatérská kontrola, tomu čemu vládneme.

Politika má základy v ekonomice, lidi se chtějí mít dobře, a od politiků a podnikatelů naivně očekávají, že jim zajistí to, že se budou mít dobře, a že za dobrou práci, i dostanou dobrou mzdu. Robot který se nemá u zaměstnavatele dobře, ten dobře nepracuje a nikdo za to robota nepotrestá peněžně nebo výpovědí!

Vše co dáváme to i nazpět dostáváme, kde se vzala snaha udělat z lidí ekonomické ubožáky? V minulosti lidi ochočili divoká zvířata, aby z toho měli lidi užitek a tyto zkušenosti použili na ochočení lidí a tak z lidí udělali dobytek.

Veškerá výchova v rodině a škole to je snaha o to, proměnit opici na dobytek, který myslí a žije jako dobytek. Pokud se bude s lidmi zacházet jako by lidi byli dobytek, tak zde bude blbá nálada a tím zde bude veliká konzumace piva a cigaret, taky zde budou konflikty a války, vše zde jsou příčiny a následky, chyby se snadno kopírují a těžko se opravují.