Rubriky
Uncategorized

Ano, bude líp, ale jenom těm co jsou nahoře, těm co jsou dole, bude hůře

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Z díla je spatřen tvůrce, a naše konzumní civilizace parazituje na ekosystému, naším heslem je po nás potopa, jako klíšťata vysáváme ekosystém bezohledně a bezcitně. Války a konflikty v nahotě odhalují to, že jsi parazit, který miluje parazitování, rozděluji ty druhé na úspěšné a neúspěšné parazity. Politika se stala bojem o koryta, parazitů je nadbytek a koryt je nedostatek.

Podívejme se na exekutory, jak využívají chybných zákonů k tomu, aby mohli jako klíšťata ekonomicky vysát svoje oběti, nebo se podívejme na nepřizpůsobivé příživníky, jak vysávají naši ekonomiku. Minulost našeho malého národa je minulostí hostitele, na kterém mnoho tisíciletí, parazitovalo mnoho mocných cizích parazitů, následkem je u nás veliký pesimismus, kdy už nevěříme na žádné náboženské a politické ideály, protože jsme poznali to, že jsi parazit, a s tím nejde už nic dělat.

Ano, bude líp, ale jenom těm co jsou nahoře, těm co jsou dole, bude hůře, začíná u nás docházet k tomu, že se počet lidí u nás snižuje, protože zde máme východní platy a západní ceny, mnoho lidí od nás proto utíká na západ, protože zde je bída a zaostalost. Zisk z naší práce mizí od nás do ciziny, protože zde vše vlastní cizinci, není to už naše vlast, protože zde nic už nevlastníme, jenom jsme se zde narodili.

Naše kupní síla je stejná jako v Turecku, protože je u nás turecké hospodářští, založené na korupci a protekci, není zde tedy demokratický kapitalismus, ale je zde feudalismus s maskou kapitalismu. Moje egoistická hra a moje egoistická pravidla, život to je hra podle pravidel, a pokud jsou tato pravidla blbá, tak je nám z toho blbě, o tom to zde je, že mocní a bohatí blbci co jsou nad námi, stvořili blbá pravidla, podle kterých musíme tuto hru od narození do smrti hrát.