Stvořitelem a manipulátorem je zde dualita

IMG_8367

Je ten druhý genetickým zmetkem? Svět je rozdělen na mě, a ty druhé, já jsem dokonalý a ten druhý je genetický zmetek, následkem je logicky konfliktní společnost, ve které se má nejlépe ten, kdo se před druhými dobře utajil, jako prezident nebo ředitel. Každý je zde takto hercem i divákem, a tak následkem je logicky povrchní konzumní civilizace.

Konflikty a války v nahotě odhalují naši pyšnost a lakomost, svatý je ten, kdo je už mrtvý, protože se jej už nemusíme bát, že by on nám mohl něco zlého provést. Lež je sladká a pravda je hořká, proto je zde nedostatek pravdy, a nadbytek lží, vše je zde jenom komerce, výhody a jistoty paraziti milují a potřebují, o tom to zde bohužel už mnoho tisíciletí, všude je. S příchodem digitalizace, se vše restartovalo, a osobní vztahy nahradili neosobní vztahy, ve kterých známe druhé jenom velmi povrchně, a tak se zde může snadno nepřítel, vydávat za našeho přítele.

Za vším zde jsou naše prioritní závislosti, které s námi manipulují jako s loutkami, nejčastější strategie používaná k manipulaci je systém odměny a trestu, podřídíš se a budeš za to odměněn, nepodřídíš se a tak budeš potrestán, je to jednoduché a spolehlivě to funguje. Svoboda je v tomto konzumním světě jenom iluzí, každý je zde otrokem, který má mnoho sobeckých a lakomých pánů.

Stvořitelem a manipulátorem je zde dualita a tak zde vše má; rub a líc, podlahu a strop, příčinu a následek, klad a zápor, zisk a ztrátu, počátek a konec, lásku a nenávist, samce a samici, štěstí a neštěstí, pravdu a lež, atd. zapomeňte na svaté ideologie, co mají základy v pohádkách a snech kde jsou zázraky, realita to je řeka událostí a vše je zde dočasně, jedinou jistotou je to, že zde není jistota ani pevný bod. Minulost nezměníš, o budoucnosti nic nevíš, současnosti nerozumíš, jsi zde jenom genetickým zmetkem, který už brzo evoluce eliminuje.

Umělá inteligence komentáře moderuje