Jak vlastně vše začalo?

P1040268

1
Pro mnoho lidí je pohled do zrcadla problémem, protože nechtějí spatřit pravdu o sobě, každý je zde nulou, která se snaží být velikým číslem, ale je to marnost, z nuly veliké číslo neuděláš. 
2
Tento svět je řekou událostí, dvakráte nevstoupíš do stejné řeky, vše v nás a okolo nás je v pohybu. 
3
Lidi se rodí a umírají, pravda se mění na lež, láska se mění na nenávist, štěstí se mění na neštěstí, světlo se mění na tmu, dobro se mění na zlo, atd. 
4
Svatí pastýři co kážou stádu přicházejí a odcházejí, je to proces nabíjení baterie a potom je zde vybíjení baterie, vše pulzuje mezi protiklady, plníme nádoby a potom nádoby vyprazdňujeme.
5
Jsi jenom nádoba na potravu pro tělo a pro duši, nasytíš tělo a duši, jsi spokojený a potom je zde hlad a jsi nespokojený, vyděláš peníze a potom je utratíš, něco se naučíš a potom to zapomeneš, atd. 
6
Možná prohlédneš tuto hru, a zvoláš proč zde je tato hra! 
7
Na počátku zde nic nebylo, vše bylo v klidu a nic se neměnilo, nebyli zde správné principy, podle kterých by zde něco optimálně věčně fungovalo. 
8
Jak vlastně vše začalo? 
9
Vědci tvrdí že prý zde byla exploze, to je lež jako věž, žádná exploze zde na počátku nebyla. 
10
Kazatelé tvrdí, že na počátku byl Bůh, to je taky lež jako věž, žádný Bůh na počátku nebyl. 
11
Na počátku všeho byl Geniální myslitel Vit Kouba, on se bohužel zamyslel nad tím, proč zde nic není, a tak vše evolučně začalo.
12
Vit Kouba začal programovat od nuly přirozené principy a pořád to nebylo dokonalé, pořád zde bylo mnoho chybných otázek, na které nebyli správné odpovědi, proto Vit Kouba stvořil internet, a na něm tuto stánku, aby zde mohl napsat to, že on jistě ví, že nic neví.

Umělá inteligence komentáře moderuje