Ano, v dětech je naše budoucnost

SAM_0788

Každá víra v zázraky, vytváří pevná pravidla, která se stávají pro věřící svatým písmem, zde se říká co je správné a co je chybné pro to co věří na zázraky které jsou; náboženské, politické, ekonomické, filosofické, vědecké, technické, umělecké, atd.
Neustále zde jsou vůdcové co chtějí ostatní vést a tak rozhodovat o druhých bez druhých, protože mají od druhých důvěru v tom, že je mohou zastupovat jako; prezidenti, senátoři, poslanci, ministři, vědci, podnikatelé, obchodníci, politici, kněží, rabíni, guru, mesiáši, proroci, vůdcové, celebrity, milionáři, atd. 

Obrazně to celé připomíná divadlo a obchod, jde o to jestli jsi v hledišti, nebo na jevišti, toužíme po hlavní roli, abychom byli populární, i když víme, že je naše popularita dočasnou iluzí.
V USA, nový prezident přísahá na Bibli, u nás nemusí prezident na Bibli přísahat, každý národ je zotročen svojí minulostí, která je mu svatá.
Správné svaté písmo, pochopí i malé děti, jakmile něco děti nechápou, tak je to chybné svaté písmo, jde o to vše optimalizovat tak, aby tomu porozuměli i děti, v dětech je naše budoucnost.

Umělá inteligence komentáře moderuje