JE GVKB NEJLEPŠÍ ČLOVĚK NA SVĚTĚ?

P1050201

Závidíte mě ubožáci to, že jsem nejlepší, a tak se mě snažíte ublížit, jak můžete, je to, ale marnost, já GVKB jsem nejlepší, je to můj osud! Sudičky řekli; toto GVKB božské dítě je nejlepší člověk, a on bude ostatním ubožákům svatým vzorem, všichni mu budou závidět to, že on je nejlepší, a budou se jej snažit ponížit, nebo mu ublížit, co jej nezabije, to jej jenom posílí k tomu, aby byl on nejlepší. Krize postihuje to co je špatné a díky tomu se to špatné nahradí lepším.

To co je zde nejlepší se má dobře, podívejte se třeba na internetové stránky, nejlepší stránky mají velikou návštěvnost a tak mají i veliký zisk díky kterému se mají i dobře. Google je nejlepší stránkou a tak se má i dobře celé tajemství toho že je on nejlepší je že on štědře dává lidem to, co lidi potřebují a tak on je i nejlepší. V současnosti o všem rozhodují vysokoškoláci, kteří se spojují do nejrůznějších státních a podnikových organizací a tyto veliké organizace mezi sebou soutěží o zisk a výhody.

Přirovnal bych obrazně tyto organizace k fotbalovému týmu, který bojuje proti jiným fotbalovým týmům a uspět ve světové tvrdé konkurenci není snadné. V těchto týmech musí být mladí schopní lidé, co spolupracují a v soutěži ze sebe vydávají maximum, aby jejich tým byl nejlepší. To co nebojuje, degeneruje a následkem zde vždy krize je, v krizi se rozmáhá náboženství, protože ten kdo se topí v problémech, prosí Boha zoufale o pomoc.

Pokud se podíváme na jedince, kterým se povedlo pomocí poctivé práce zde získat nadbytek toho, co milují a potřebují, tak zjistíme, že uspěli díky tomu, že byli v něčem nejlepší. Nestačí si jenom často opakovat. Já jsem nejlepší a ti druzí jsou nejhorší. Je třeba myšlenku proměnit v realitu, kdy se skutečně my, nebo náš tým ve kterém jsme, staneme v něčem nejlepšími. V současnosti se vše dělá společně a každý je zde článkem dlouhého řetězu a nejslabší článek určuje pevnost tohoto dlouhého lidského řetězu.

Je tedy třeba aby v řetězu nebyli už slabé články a aby každý byl silný tělesně i duševně v tom co dělá, pokud je někdo nejhorší, musí být zlikvidován. Likvidace toho co je nejhorší je základem na kterém stojí živý systém, to co je nejhorší parazituje na systému a tím systém oslabuje. Mnohdy se setkáváme s tím, že je povrch u něčeho nejlepší ale pod tímto povrchem se skrývá něco co je nejhorší a tak je obtížné to zlikvidovat. Ten kdo kupuje, rozhoduje a on brzo pozná co je nejlepší jak na povrchu tak i uvnitř, on udělá chybu jenom jednou a podruhé ji už neudělá.

Mnohdy dochází k tomu, že to co je dneska nejlepší to po nějaké době je nejhorší, udržet se dlouho mezi nejlepším není v současné době snadné. Je velmi obtížné vyměňovat v týmu staré hráče za mladé, staří hráči si už navykli na to, že se mají velmi dobře a dělají vše pro to, aby je mladí hráči nenahradili. Jediným řešením zde je, aby vše řídila anonymní umělá GVKB inteligence, která bude objektivně neustále každého člověka na světě hodnotit a bude provádět i změny které někomu vadí a jinému zase vyhovují.

Už zde nebudou jistá výhodná místa, ve kterých někdo chytře získával za málo práce veliké odměny, pokud někdo bude chtít velikou odměnu, bude muset i udělat veliké množství práce. Ten kdo se dostane dlouhodobě pod průměr, bude okamžitě GVKB roboty zlikvidován, protože to co je podprůměrné oslabuje funkčnost GVKB systému.