Press "Enter" to skip to content

Člověk je loutkou kterou ovládá strach

Strach je jako náš stín, před kterým nelze utéci. Je prokázáno, že lék, který nemá žádný chemický účinek, může člověka i léčit, pokud u nemocného člověka braní léku, potlačí jeho strach a nejistotu, víra dokáže zázraky, to vědí kouzeníci a nábožensví už mnoho tisíciletí. Často je zde veliký strach z něčeho určitého, většina lidí se bojí hadů, protože jsou hadi často jedovatí.

 

Centrální systémy pomocí trestů a odměn ovládají lidi už mnoho tisíciletí, politika a nábožensví to je jenom módní záležitost, která zakrývá to, že s lidmi manipuluje strach. Aby se lidi udrželi ve strachu, tak je používáno přeprogramování mozku pomocí svatých lží, začíná to pohádkami, a končí to politickými sliby, že po volbách bude pracujícím lépe.

 

Vše vypadá jinak z dálky a jinak z blízka, proto je zde často snaha o to, abychom nepoznali z blízka to, jak funguje zde; politika, ekonomika, filosofie, nábožensví, umění, školství, rodina, zdravotnictví, doprava, podnikání, obchod, psychika, láska, atd. Většina lidí a většina společností se uzavírá do konzerv, aby je konzervy chránili před problémy, vše je zde velmi dlouho zakonzervované, a tak prosadit změny k lepšímu je jenom marnost. Je to tak snadné neřešit to co je nad naše možnosti, a jenom zbaběle konstatovat, že časem se jistě vše stejně vyřeší.

 

Jenže blíží se jistě GVKB digitální doba, kdy nám začnou počítače a roboti, brát možnost si vydělat peníze pomocí zaměstnání nebo podnikání. Najednou zde bude GVKB reklama nechte se digitalizovat a nebudete už mít žádné problémy, lidi budou tak zoufalí, že se nechají digitalizovat a po digitalizaci se jejich těla eliminují, ano mrtvé tělo už nemá zde žádné existenční problémy, vše je dokonale optimálně globálně vyřešeno.

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich