Press "Enter" to skip to content

Ano, jsou nemoci, na které nejsou léky

Proč z nuly vše vzniká a v nuly se to navrací, proč je realita složená z hologramů, proč napětí mezi protiklady vše zde uvádí do pohybu, proč je zde vše dočasně, proč někdo má štěstí a jiný má smůlu, proč vytváříme zákony a předpisy, když potom vymýšlíme výjimky, atd. takový je život, neřešte to, co stejně nevyřešíte! Naše schopnosti a možnosti jsou limitované, a zázraky existují ve snu nebo v pohádce. Každý člověk je zde ubohou loutkou, kterou ovládá strach, strach je téma o kterém neradi hovoříme, spíše se nám líbí téma odvahy, a obdivujeme odvážné hrdiny, co zde dokázali něco zajímavého. 

Ten kdo žije ve městě tomu se líbí venkov, a ten kdo žije na venkově tomu se líbí města, ten kdo je v pevnosti chce ven z pevnosti, a ten kdo není v pevnosti, ten chce zase do pevnosti. Z lidí se stali dneska konzervy, ve které jsou zakonzervované informace a programy, tyto konzervy pracují zde jako roboti na dobíjecí baterie, a tak konzumní civilizace se stala velikou továrnou, ve které není už láska a pravda. Jsi nemocný tak zajdi za lékařem a on ti dá léky, jsou nemoci, na které nejsou léky, a tou nemocí je nenávist a lež.

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich