Jak používat počítač a internet 001

Předmluva

Jelikož většina uživatelů neví jak používat počítač a internet, tak jsem se rozhodl zde, zavést moderní univerzální kurzy zdarma, které uživatele naučí tomu, jak používat počítač a internet, mnozí si myslí, že umí používat počítač a internet, myslet znamená nemít aktuální informace.

První zaškolení 001

1

Základem je správné technické a programové vybavení, které nám umožní používat počítač a internet, dále budeme potřebovat optimální připojení k internetu, a počítačové pracoviště, kde je klid a pohodlí, dokonalost se skládá z maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost.

2

Většina lidí u nás používá starý notebook a v něm má starý Windows XP, je to otázka priorit, pro mnoho lidí je investice do počítače a internetu na posledním místě, spíše si koupí jiné hlouposti a zbytečnosti.

3

Jaký počítač si koupit? Kupte si takový počítač, ve kterém je možné mít grafickou kartu na hry, a je zde možné i vyměnit základní desku, k počítači si kupte veliký monitor, a kvalitní myš s kvalitní klávesnici. Nejlepší je si nechat sestavit kvalitní počítač, protože zde za málo peněz, získáte kvalitu a moderní techniku.

4

Kupujte si knihy a časopisy o počítačích a internetu, najděte si na internetu stránky, které vám pomohou s počítačem a internetem.

5

Zaregistrujte se na Google, a používejte vše co vám Google nabízí, přejděte od Seznamu na systém od Google, Seznam vám nenajde to co neznáte.