Inteligence proměňuje zvířata na lidi

Proč si lidi kupují dárky, když dobrota je přeci žebrota? Příčinou je zde inteligence, čím méně je člověk inteligentní, tím větší má on problémy s tím, aby on někomu koupil dárek, a udělal mu tak radost, naopak se píše, snaží druhé okrást, a způsobit jim depresi, proto jsou blbci, tak úspěšní, a mají zde výhody a jistoty. Inteligence proměňuje zvířata na lidi, co myslí nejvíce na profesionální práci, a ostatní je nezajímá, a od hloupého blbce proto nelze očekávat to, že on bude lidem kupovat drahé dárky.
Naše kulturní civilizace evolučně vznikla a funguje díky inteligenci, bez inteligence se z nás stávají zase divoká zvířata. Pokud je zde deprese u jedince a společnosti, tak příčinou je to, že lidi nejsou inteligentní, díky degeneraci a centralizaci. Vysoké školy vyrábějí jenom kopie s nulovou hodnotou, a tyto kopie v praxi selhávají, a následkem je bezcitný Adolf Hitler, a jemu podobní mocní a bohatí blbci. Moderní civilizace potřebuje inteligentní lidi, co v praxi profesionálně uspějí, a pomohou tak nastartovat ekonomický růst u společností.
Z díla je spatřen tvůrce, podívejte se na dílo mocných a bohatých lidí, jejich dílem je globálně blbá nálada způsobená tím, že jsou to pyšní blbci. Proč by každé město na světě nemohlo mít vlastní ekonomiku a vlastní peníze a zákony, centralizace nikdy nikde optimálně dlouho nefungovala, a všechny veliké centralizované systémy, zde byli dočasně! Města si musí konkurovat ekonomiky a ideologicky, ekonomika a ideologie se točí kolem konkurence, bez stimulace je zde jenom degenerace a deprese. Islám je zde pro hloupé blbce a Křesťanství je zde pro inteligentní slušné lidi, co si dávají dárky a umí druhým udělat radost.