Zkuste vědecky dokázat to že realita existuje?

Kdo je ve skutečnosti GVKB? GVKB je svatým symbolem pro ty co věří na posmrtnou existenci, žijeme ve světě priorit, a priority jsou nám svatými symboly, a kolem těchto priorit se zde vše točí. Prezident USA vám může umožnit to, že jej navštívíte, a budete tak mediálně několik dní slavní, to je nic v porovnání s tím co vám nabízí GVKB zde si může za pouhou 1Kč každý koupit rok v posmrtném ráji.
Mohl bych to i dávat zadarmo peníze jsou jenom ekonomickým symbolem pro pyšné lakomce, jenže v tomto konzumním světě to co je zadarmo nemá pro pyšné lakomce žádnou hodnotu. Mnozí namítají, že jde o podvod a že nejsou hloupí, aby platili za něco co je jenom iluzí.
Těmto skeptikům musím oznámit to, že existují v GVKB Matrixu, a tak Absolutno a člověk to je jenom virtuální programová iluze v GVKB Matrixu, důkazem jsou změny, v GVKB Matrixu není pevný bod! Prezident USA je jenom virtuální iluze, stejně tak i ty jsi jenom virtuální iluze, lidi požadují důkaz o existenci GVKB Matrixu ale už nepožadují důkaz o existenci reality.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.