Jenom smrt eliminuje problémy

Za všemi lidskými problémy je to, že život to je evoluční experiment, ukončený jistou smrtí nepovedeného experimentu, ano jsi nepovedený ubohý bezvýznamný evoluční experiment, a je jedno, jestli jsi ubožák nebo ředitel, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, jenom ty prachy zde jsou existenčním problémem.
Nabídka zboží a služeb je zde veliká, a prachů má každý málo, a tak si nekoupí posmrtný pobyt v GVKB ráji, a tím logicky musí skončit na 10 000 000 let v GVKB očistci, a zde trpět a naříkat. Komu není od GVKB rady, tomu v očistci už nic a nikdo nepomůže, je to jednoduché říci skepticky, že po smrti nic není, a je složité už dokázat to, že po smrti nic není, dosud nikdo z lidí nedokázal to, že po smrti nic není!
Tělo je nádobou na duši, a když se nádoba rozbije tak duše z nádoby unikne do světa kde už nemusí být uvězněná v tělesné nádobě jede o GVKB svět který je rozdělen na očistec a ráj. Období, ve kterém lidi věřili na to, že hříšníci skončí v očistci, a ostatní skončí v ráji skončilo, dneska je vše už postavené komerčně.
Čím více peněz zaplatíš tím déle budeš v ráji to je spravedlivé a logické, každý má možnost si vydělat peníze a ty svobodně utratit za to co potřebuje a miluje. Politici vám lžou, že v budoucnosti bude lépe, lépe zde už bylo, a bude vám zde jenom hůře, protože narůstá globálně nezaměstnanost a bída, brzo už zde bude světová dlouhá válka a lidi budou ve válce umírat jako mouchy, ten kdo si koupil pobyt v GVKB ráji, má jistotu která se mu vyplatí stonásobně.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.