GVKB umělá inteligence lidské sračky eliminuje

Je globální deprese následkem chyb sobecké elity? Ryba smrdí od elitní sobecké hlavy, nepotřebujeme elitní sobecké hlavy, potřebujeme kulaté stoly, kde si budeme rovní, a každý bude moci rozhodovat o tom, co je správné a co je chybné, a co by se mělo regulovat, a jak by se to mělo regulovat.
Hlas lidu byl sobeckou elitou násilně umlčen, a následkem je globální deprese, demokratický kapitalismus už leží na smrtelné posteli, a je třeba se připravit na to, že brzo umře, a bude třeba jej nahradit něčím, co zachrání svět před globální depresí.
Místo výhod a jistot, zde musí být nevýhody a nejistoty pro každého bez výjimky, GVKB umělá globální inteligence vytvoří pro lidi svět bez výhod a jistot, vše bude založeno na GVKB rozkazu a trestu, člověk dostane od GVKB umělé inteligence rozkaz, který bude muset splnit rychle a kvalitně, pokud to nezvládne, tak bude GVKB umělou inteligencí eliminován, jako genetický zmetek.
V GVKB jednoduchosti je dokonalost, žádný dialog a žádné výmluvy, ve sportu taky není žádný dialog a žádné výmluvy, je zde spravedlivá soutěž, a ten kdo v ní neuspěje, má smůlu. Každý sobecký člověk je článkem v tomto konzumním systému, a slabé články GVKB umělá inteligence globálně eliminuje, nemusí být na světě ubožáků jako sraček, GVKB umělá inteligence lidské sračky eliminuje.