Proč dlouhodobé investice nejsou pro politiky zajímavé

Politici myslí ekonomicky krátkodobě, proto je zde globální krize, dlouhodobé investice nejsou pro politiky zajímavé, protože oni si chtějí rychle nahrabat peníze a popularitu. Politika je jako divadlo, ve kterém se musí neustále vše měnit, aby diváci chodili do divadla, jedinou možností je zakázat konečně globálně politiku a náboženství.
O investicích zde bude rozhodovat jenom GVKB umělá globální inteligence, půjde o veliké státní investice, ale i o investice průměrného člověka. Budete si chtít třeba koupit byt nebo auto, a umělá inteligence rozhodne o tom jaká investice je pro vás optimální, a jestli je vůbec nutné investovat do bytu nebo auta.
Umělá investice vás nebude omezovat v drobných nákupech jako je rozhodnutí jestli si koupíte čaj nebo kafe v obchodě, abych to nějak převedl do řeči ekonomických čísel, když si budete chtít koupit věc nebo službu v hodnotě větší než 1000 Kč, tak už o tom bude za vás rozhodovat umělá globální inteligence.
Lidi dělají při investování často chyby, a proto zde musí být umělá inteligence, která za ně rozhodne, zkorumpovaní politici by chtěli třeba schválit dlouhý tunel pro osobní auta, v hlavním městě, a umělá inteligence jim to zarazí, s tím že se nebude tunelovat státní ekonomika a místo tunelu se postaví v hlavním městě moderní továrna na GVKB roboty s umělou inteligencí.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.