Být normální to není normální

Přiznej se dobrovolně k tomu, že jsi blázen! Jsme zde proto, abychom tě vyléčili, z toho že jsi blázen, nebudeme tě mučit fyzicky ani psychicky, jenom tě izolujeme na samotce, kde budeš mít dost času na to, se dobrovolně přiznat k tomu, že jsi blázen.
Jde nám jenom o tvoje dobro, naše nová GVKB civilizace, je založena na tom, že se lidi globálně dobrovolně přiznají veřejně upřímně k tomu, že jsou blázni, už si nikdo zde nebude v GVKB civilizaci hrát pokrytecky na to, že on je normální.
Všude bude GVKB digitální kontrola, která odhalí pokusy si zde hrát na to, že je někdo normální, a my pomůžeme těmto lidem tím, že je vyléčíme z toho, že si myslí, že jsou normální. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, základem každé víry je pokora, a tím že se GVKB věřící přizná veřejně k tomu, že je blázen, ukazuje svojí svatou pokoru.
Podívejme se do minulosti na revoluce a války, neustále jsme si násilně ubližovali, a byli jsme vždy horší než divoká zvířata. Být bláznem se stane normálním, nazvat někoho bláznem už nebude urážkou, naopak bude urážkou nazvat někoho normálním, být normální to není normální.