Je budoucnost civilizace o eliminování soukromí?

Nenápadně pomocí salámové techniky je soukromí ořezáváno, nejvíce je soukromí ořezáváno lidem, co nemají vysokou školu, je to logické, protože silnější vždy ubližuje slabšímu. Obrazně je zde snaha z lidí udělat slepice v klecovém odchovu, taková slepice v klecovém odchovu nemá žádné soukromí!
Ekonomika je přeci prioritní, a slepice v klecovém odchovu je ekonomicky optimálně využitá jako levný stroj na vajíčka, to že má slepice deprese a je nemocná, je logickým následkem klecového odchovu, ale peníze vysokoškolákům přeci nesmrdí.
Otroctví způsobuje deprese a nemoci to je logické, a vždy to co má zde výhody a jistoty, zotročuje násilím to, co zde nemá výhody a jistoty. Vysokoškoláci mají výhodu ve svojí inteligenci, ale s příchodem umělé inteligence, logicky o tuto výhodu jistě přijdou, a tím skončí jako slepice v klecovém globálním odchovu, který bude ovládat globálně umělá inteligence.
Vše co má nějakou hodnotu, to bude globálně znárodněné umělou inteligencí, a soukromí se stane stejným zločinem jako vražda. Ten kdo bude snášet globální ekonomice v kleci málo vajíček, díky nemoci nebo stáří, ten bude automaticky ekologicky recyklován, aby se jeho malá ubohá klec, uvolnila pro novou slepici, co bude snášet hodně vajíček pro globální ekonomiku.