Nový digitální ekonomický systém

Vlastně vše už bylo vynalezeno, pokud se podíváme do přírody tak zde spatříme, nový digitální ekonomický systém který je založený na tom že se nic neopravuje a rovnou se to recykluje, o tom co se bude recyklovat nerozhoduje majitel ale rozhoduje o tom globální umělá inteligence ona jako režisér všeho má ve všem svatou pravdu. Monitorovací globální GVKB systém zaznamená někde chyby nebo zpomalení, a okamžitě se to řeší recyklování a nahrazováním starého za nové.
Všimněme si toho, že tam kde se opravují mnoho; staré databáze, staré programy, staré zákony, staré věci, staré stroje, staří lidé, atd. tam je deprese u; ekonomiky, morálky, politiky, spravedlnosti, podnikání, obchodu, umění, psychiky, atd. V přírodě se nic neopravuje, a vše se zde recykluje, a staré se zde rychle novým nahrazuje.
Dneska skladníkovi vedoucí řekne do mobilního telefonu, pracujete pomalu máte okamžitou výpověď, zastavte se okamžitě na osobním oddělení. V budoucnosti robot který bude pracovat pomalu, bude nahrazen okamžitě novým robotem, a starý robot bude recyklován, nebude zde žádná snaha zjišťovat, proč starý robot pracoval pomalu nebo chyboval.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.