Deprese je trestem za nepružnost systému

Podívejme se do ekosystému zde vše, co je nepružné to se stává snadnou potravou pro to co je zde pružné, díky nepružnosti zaniklo v přírodě mnoho živých systémů. Co je to vlastně pružnost? Pružnost to je tolerance, díky které se překonají problémy, tam kde není pružnost, tam není ani tolerance a bez tolerance se systém zhroutí.
Všimněme si toho, že nemocný a starý člověk není tolerantní, on už není pružný, protože se z něj stal jenom jednoduchý automat, bez pružného mozku. Nohy zvířat to jsou pružiny, díky kterým se může zvíře rychle dopředu pohybovat, stejně tak i stromy díky pružnosti mohou odolávat silnému větru.
Všiml jsem si toho, že starý člověk opakuje pořád to samé dokola mnoho let a vůbec si to neuvědomuje, že tím druhé už otravuje. Testujeme inteligenci a co otestovat u lidí to jak jsou tolerantní díky pružnému myšlení, inteligence je jako motor v autě a pružnost to jsou pneumatiky a pružiny v autě, jak je z toho patrné, tak k úspěchu je potřeba, aby vše správně fungovalo.
Mnoho se mluví o ekonomice a zase jde o nedostatek pružnosti, kdy se cizím nic netoleruje a tak nic zde ekonomicky nefunguje, lidově se tomu říká srážka s blbcem, a tím blbcem může být; král, šlechtic, papež, prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, byrokrat, soudce, policajt, voják, učitel, atd.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.