Když zde už nebudou existovat lidi tak bude vše lépe fungovat

Pokud to nelze opravit tak to eliminujte, žijeme ve světě kde je mnoho neopravitelných systémů jako je; politik, byrokrat, podnikatel, obchodník, učitel, lékař, policajt, voják, kněz, diplomat, milionář, nadřízený, pilot, kapitán, řidič, řemeslník, prodavač, nádeník, atd. je třeba tyto systémy eliminovat z našeho světa, a místo nich zde budou roboti s umělou inteligencí. Lidi se budou globálně; skenovat, digitalizovat, optimalizovat, eliminovat, recyklovat.
Člověk se dostal do funkčního stavu, kdy už jej nelze opravit fyzicky ani psychicky, a tak je optimální jej nahradit za GVKB robota, s umělou inteligencí GVKB. Narůstající nezaměstnanost a tím i nadbytek volného času, je jasným signálem toho, že každý člověk v civilizaci je jenom genetickým zmetkem, který je zde už v digitální civilizaci jenom na veliké hovno. Podívejme se do ekosystému, který nás evolučně stvořil, v ekosystému je kvalita prioritou, kolem které se zde vše točí.
To co zde nejde opravit, to se okamžitě eliminuje, každý živý systém je zde článkem nekonečně dlouhého živého evolučního řetězu a pevnost určuje nejslabší článek a tím nejslabším článkem je zdegenerovaný člověk a tak bude nahrazen duralovým robotem který je dokonalý po stránce hmotné a programové. Nepotřebujeme zde idioty co umí jenom lhát a krást, potřebujeme zde roboty co nelžou a nekradou, co bylo to bylo, je třeba si uvědomit, že v současnosti vytváříme lepší budoucnost civilizace, ve které bude už vše lépe fungovat protože zde nebudou konečně lidi.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.