Víš to že jsi čert co žije v pekle

Mnozí hloupí čerti chtějí důkaz toho, že jsou čerti, co žijí v pekle, jednoduchým důkazem je to že se stydíme za nahotu a sex na veřejnosti, veškerá morálka je důkazem toho, že jsme čerti, co žijí v morálním a ekonomickém pekle. Jenom v pekle je tolik morálních a ekonomických zákazů a příkazů, co dělají čertům ze života pekelný očistec, elita pekla neustále vymýšlí to, jak čertům ze života učinit větší peklo, aby se z nich stali lepší čerti.
Je jenom logické to, že čerti myslí na čertoviny, a následkem je deprese u; politiky, církve, ekonomiky, podnikání, obchodu, školství, dopravy, rodiny, psychiky, atd. čertům jsou prodávány drogy, které čertům ničí jejich zdraví, a některé drogy i čerty zabíjejí, protože čerti co je prodávají, chtějí být rychle bohatí, a tak nedbají na profesionální kvalitu drog.
Mezi čerty jsou běžné konflikty a války, zde je všude mnoho násilí a mnoho čertů zde umírá, čertů je v pekle jako sraček, a tak čerti co jsou nahoře v pekle, serou z vysoka na čerty, co jsou dole, a musí zde žít ve strachu z exekutorských čertů, aby se z nich nestali čerti bez domova.
Když se čerta optáte na to, jak si on užívá života v pekle tak se on na vás dívá jako čert, v pekle si nikdo nemůže užívat života, jediná možnost je zde pro čerta v tom že zemře a tak odejde jeho duše z pekla do ráje, ve kterém se už nelže a nekrade.