Smrt eliminuje parazity

Statisticky a vědecky bylo dokázáno, že prioritním problémem pro nás jsou zde paraziti v nás a okolo nás, s parazity nelze mít soucit a smilování, nejsou paraziti nejsou ani problémy s; daněmi, ekonomikou, politikou, náboženstvím, podnikáním, obchodem, uměním, sportem, rodinou, psychikou, atd.
Z 99% jsou za všemi lidskými problémy jenom paraziti a naše dobrota k parazitům z nás učinila ekonomické a psychické žebráky. Základem boje s parazity, je nahrazení genetického člověka za GVKB roboty vyrobené v továrně GVKB roboty, všechny snahy o to nějak člověka optimalizovat se ukázali jako naivní a marné, z hovna nikdo bič už neuplete. 
Tak jako zde v minulosti byl rasistický hon na svaté židy, a židé se po milionech eliminovali v plynových nacistických komorách, tak zde bude hon na sobecké lidi, a GVKB roboti budou lidi eliminovat tím, že je nahé po digitalizaci zmrazí, naporcují na malé kilové porce, a potom je z lodí naházejí do oceánu, aby jejich eliminování proběhlo ekologicky a ekonomicky.
Mnozí namítnou, že je to asociální od robotů eliminovat lidi jako dobytek, tak tomu ale není je to jenom eliminování parazitů, člověk sobecky parazituje na ekosystému už mnoho století, a poslední dobou parazitování člověka už dosáhlo svého vrcholu, a je třeba toto parazitování globálně rychle ukončit, aby se ekosystém uzdravil a navrátil zpět do normálu.