Přírodní rezervace je dobrá investice

Z dálky se může jevit přírodní rezervace jako chybná investice protože necháváme ladem teritorium, ze kterého bychom mohli mít veliký ekonomický užitek. Polovina naší republiky by mohla být přírodní rezervací, kde jsou smíšené lesy plné zvěře a kde je mnoho turistického ruchu a veliký zisk z těžby dřeva a prodeje divokých zvířat na maso.
Nemusíme mít zbytečně veliká obrovská města, stačí, když v naší republice bude zákonem dáno, že zde smí žít jenom jeden milion obyvatel, a budou se tak dělat neustálé systémové státní kontroly, a nekvalitní jedinci budou muset opustit naši českou rezervaci, která zde bude jenom pro bohaté cizince, a nebude už zamořená špínou a odpady.
Máme, co nabídnout jde jenom o to restartovat ekonomický systém a ukončit vše co zde bylo zdrojem špíny a odpadu. Budování průmyslové zóny je jenom cesta do konzumního očistce, protože to nebude trvat dlouho a v průmyslových zónách nebudou už pracovat lidi, ale budou zde pracovat jenom automaty a roboti s umělou inteligencí.